Kategorie zboží
MEXO.CZ e-shop (https://www.mexo.cz/)
«
Čistič brzd BL6 - 500ml sprej

Čistič brzd BL6 - 500ml sprej

Kód zboží: BL010801-500SP
Cena bez DPH 79,75
sazba DPH 21%
Cena s DPH 96,50
Dostupnost: skladem
+ks
-
Přidat k porovnáníDotaz ke zboží

Charakteristika BL6 čističe brzd:
Čistič brzd je vysoce účinný čistič na všechny díly, které jsou znečištěné olejem, mastnotami, prachem, zbytky lepidel, atd. 98% zastoupení účinné látky se dosáhne intenzivního a rychlého účinku při čištění. Jako pohonnou látku používáme neutrální kyselinu uhličitou. Čistič brzd nezanechává zbytky.

  • Je velmi účinný prostředek určený především k čištění kovových povrchů znečištěných oleji, prachem, mastnotou apod.
  • Obsahuje 98% účinné látky zabezpečující dokonale čisté a odmaštěné povrchy s intenzivním
  • rychlým účinkem, čistí beze zbytků.
  • Čistič brzd je určen pro čištění a odmaštění brzdových bubnů, kotoučů a obložení, hydraulické a motorové části, lamelové spojky apod.
  • Odstraňuje nepříjemné pískání systémů.
  • Neobsahuje chlor, fluor, olovo a cadmium.
  • Nezpůsobuje korozi a nepoškozuje gumové a plastové části.
  • Čistí i zapečená maziva.

Použití:
Oblasti použití jsou u užitkových vozidel a ve většině průmyslových oblastech. Čistič brzd je možné použít všude tam, kde je nutné odstranit náročnou špínu, např. při kotoučových a bubnových brzdách, při hydraulických částech, motorových částech, částech spojky atd. Je to všestranný čisticí, odmašťovací prostředek a odstraňovač nálepek. 98% účinné látky zajišťuje velmi dobrý čistící účinek. Pohonná látka je neutrální kyselina uhličitá. Účinná látka a pohonná látka neobsahují ozón škodlivé látky (bez chloru, flóru, PCP, olovo, atd.). Rychlé odvětrání a tím rychlé vyschnutí ošetřených částí. Samo odstraňuje i staré a spečené mazivo.


Čas odvětrání: 10-20 sekund
Vydatnost: dle stupně znečištění
Pohonná látka: CO2/Propan/Butan 


Pracovní postup:
Čistič brzd není korozivní, a neškodí gumě a umělým hmotám. Pro široké spektrum na trhu dostupných umělých hmot se doporučuje zkouška snášenlivosti. Před použitím obsah nádoby protřepejte. Neaplikujte na velmi horké povrchy! Nástřik provádějte ze vzdálenosti cca 20cm, po zaschnutí setřete povrch hadrem. Při silném znečištění opakujte. Při silném znečištění je vhodné špachtlí nebo textilií očistit hrubou špínu. Pak dobře odvětrat. Po vyschnutí je možné díl dále použít, příp. ošetřit. Skladovací teplota: optimálně +10°C až +20°C. Aplikační teplota: max. 40°C.

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze