Kategorie zboží
MEXO.CZ e-shop (https://www.mexo.cz/)
«
Univerzální lepidlo BL6 - 400ml sprej

Univerzální lepidlo BL6 - 400ml sprej

Kód zboží: BL010809-400SP
Cena bez DPH 162,81
sazba DPH 21%
Cena s DPH 197,00
Dostupnost: skladem
+ks
-
Přidat k porovnáníDotaz ke zboží

Charakteristika BL6 univerzální lepidlo ve spreji:

  • Je jednosložkové rozpouštědlové lepidlo na bázi syntetických kaučuků určené k okamžitému použití.
  • Speciální ventil umožňuje rovnoměrný nástřik lepidla.
  • Tepelná odolnost +80°C.
  • Univerzální lepidlo je určené k plošnému lepení papíru, kartonů, plastů, korku, dřeva, textilií, kovů apod., ve výrobě, opravnách a údržbě v autoprůmyslu, reklamě, čalounictví, podlahářství.
  • Není vhodné pro lepení polystyrenu. 
  • Balení: spray 400ml.

Lepidlo ve spreji je univerzálně použitelné lepidlo na bázi umělého kaučuku a různých rozpouštědel. Speciálním ventilem se dosáhlo dobré rozprášení při nastříkání. Při použití Lepidla ve spreji odpadají následné práce, jako např. čištění s pomůckami jako pinzeta, špachtle nebo nádoby. Při jednoduchém nastříkání se dosáhne i rovnoměrné nanesení lepidla.

Použití:
Lepidlo ve spreji je univerzální lepidlo z nádoby pod tlakem speciálně pro velké plochy papíru, kartonu, kůže, dřeva, textilie a mnoha umělých hmot. Např. izolační matrace, obaly z umělých hmot nebo kůže, opředená, izolační materiály atd. Dobré rozprášení speciálním ventilem. Rychlé a okamžité lepení. Univerzálně použitelné v průmyslu, řemesle a domácnosti. Lepí lakované i nelakované kovy a je odolné vůči teplotě do + 80°C.


Barva: nažloutlá
Báze: umělý kaučuk s různými rozpouštědly
Obsah pevných částic: cca 20%
Teplotní odolnost: do +80°C
Pohonná látka: Propan/Butan
Stálost při skladování: 3 roky při správném skladování 


Pracovní postup:
Podklad by měl být suchý, bez prachu a mastnot, staré lepidlo a zbytky materiálu by měly být odstraněny. Nádobu silně protřepat, pak lepidlo nastříkat ze vzdálenosti ca. 20-30cm oboustranně. Před nastříkáním by měla mít nádoba pokojovou teplotu. Přesná vzdálenost nástřiku závisí na velikosti a druhu lepených součástí. Po nastříkání na části nechat schnout cca. 8-12min, pak lepené části silně přitlačit k sobě. Doba schnutí závisí na druhu lepeného materiálu. Přebytečné lepidlo je možné odstranit ředěním nebo čističem.

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze