Kategorie zboží
MEXO.CZ e-shop (https://www.mexo.cz/)
«
Citrus čistič BL6 - 400ml sprej

Citrus čistič BL6 - 400ml sprej

Kód zboží: BL010810-400SP
EAN: 8592860801511
Cena bez DPH 139,67
sazba DPH 21%
Cena s DPH 169,00
Dostupnost: skladem
+ks
-
Přidat k porovnáníDotaz ke zboží

Charakteristika BL6 citrus čističe:

je víceúčelový ekologický čistič na základě obsažených účinných látek. Beze zbytku odstraňuje problematické nečistoty jako jsou: zbytky lepidel, olejové skvrny, inkoust, tuhu z kuličkového pera apod. Na základě PH neutrality Citrus čistič nezpůsobuje korozi, a proto je vhodný zejména pro čištění stálo barevných povrchů s uzavřenými póry a v uzavřených místech se špatným odpařováním. Pro mnohotvárnost podkladů udělejte nejprve zkušební nástřik na skrytém místě.

  • Univerzální velmi účinný čistič na bázi citrusů.
  • Speciální směs nenarušuje čištěné povrchy včetně stálobarevných povrchů, pH neutrální, nezpůsobuje korozi a velmi dobře čistí od zbytků lepidel, pryskyřic, barev, atramentů, olejů apod.
  • Citrusový čistič je velmi účinným čistícím prostředkem na znečištěnné povrchy od zbytků lepidel, pryskyřic, olejů, barev apod.
  • Beze zbytků odstraňuje problematické nečistoty na povrchu materiálů(kovy lakované i nelakované, plasty, sklo, keramika,....)
  • Čistič je možné používat i v místech se špatným odvětráním.

Použití BL6 citrus čističe:
Hrubé nečistoty odstraňte mechanicky. Na znečištěné povrchy aplikujte nástřik čističe, nechejte krátce působit, poté povrch důkladně setřete bavlněným hadrem. Při velmi znečištěném povrchu aplikaci opakujte a nechte působit delší dobu. Skladovací teplota: optimálně +10°C až +20°C. Aplikační teplota: max. 40°C.

Balení: spray 400ml.

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze