Kategorie zboží
MEXO.CZ e-shop (https://www.mexo.cz/)
«
Uvolňovač šroubů BL6 - 400ml sprej

Uvolňovač šroubů BL6 - 400ml sprej

Kód zboží: BL010802-400SP
EAN: 8592860801436
Cena bez DPH 89,26
sazba DPH 21%
Cena s DPH 108,00
Dostupnost: skladem
+ks
-
Přidat k porovnáníDotaz ke zboží

Charakteristika BL6 uvolňovače šroubů:
je osvědčený produkt s MoS2, který je vhodný i jako kontaktní a mazací látka. Výběrem surovin je dosaženo rychlého účinku, hlavně u zkorodovaných kovových spojení. Vysokým kapilárním účinkem a dobrou těkavostí se podařilo dosáhnout proniknutí i do nejužších štěrbin a meziprostor. Touto předností se zabrání nové tvorbě rzi.

  • Velmi rychle, efektivně a dlouhodobě působící přípravek.
  • Má vynikající vzlínavé a mazací vlastnosti.
  • Trvale odstraní vrzání a opětovné zreznutí šroubových spojů, dílů.
  • Zabraňuje tvorbě povrchových proudů na elektrických kontaktech.
  • Vysoká penetrace účinných látek a MoS2 , zaručuje proniknutí těchto látek do nejmenších tolerancí a dlouhodobě zamezí tvorbě nové rzi.

Použití BL6 uvolňovače šroubů - spray 400ml:
Uvolňovač šroubu má široké uplatnění, např. pomoc při demontáži při zrezivělých kovových spojeních, trvalé mazání šroubových spojení, vedení a kluzných ploch různých druhů. K zabránění povrchových proudů při kontaktech spínačů a elektrických vypínačů. Jako mazadlo pro bovdenové vlaky, řetězy, kloubové závěsy a mnohé další pohyblivé části. Jako pomocná látka při dílčí montáži v průmyslu a řemesle, na usnadnění následné demontáže.
Vlastnosti produktu - rozpouští zkorodované spojení jako čepy, šrouby, matice - dobrá těkavost a kapilární účinek - proniká a rozpouští rez - s aditivy proti korozi - chrání před oxidací a korozí - zabraňuje zapečení šroubení - odebere skřípání a pískání - zabraňuje vzniku povrchových proudů a zlepšuje schopnost kontaktu v elektrice


Vydatnost: dle druhu a povrchu ošetřené části
Teplotní odolnost: -30°C až +60°C
Báze: petrolej, vřetenový olej, MoS2 suspenze a různé další části 


Pracovní postup:
Podklad by měl být očištěn od hrubé špíny, volné části odstranit drátěným kartáčem. Dózu důkladně protřepejte a poté aplikujte na ošetřovaný podklad ze vzdálenosti cca. 20-30cm nastříkat a několik minut nechat působit. Přípravek rychle proniká do závitů a nepřístupných prostorů, vniká pod rez a rozpouští ji. Pro zvýšení účinnosti lze aplikaci po několika minutách opakovat. Aplikační teplota: max. 40°C.

Balení: spray 400ml

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze