Kategorie zboží
MEXO.CZ e-shop (https://www.mexo.cz/)

ZNAČKY

Milwaukee - nářadí a stroje pro nejtěžší podmínky

Nářadí pro těžký provoz, USA.

Milwaukee je přední světový výrobce elektrického nářadí a příslušenství do nejtěžších podmínek pro profesionální uživatele na celém světě. Patří do skupiny TTI. Od svého založení v roce 1924 má společnost Milwaukee, USA jedinou vizi: vyrábět to nejlepší Heavy-Duty (pro nejtěžší provoz) elektrické nářadí a příslušenství, jaké může profesionální uživatel mít. Milwaukee v současné době zaměstnává na celém světě přibližně 1000 lidí. Společnost pokračuje v plnění průmyslových standardů, zaměřených na profi nástroje všech typů v produktové řadě, která zahrnuje více než 500 nástrojů a více než 3500 doplňků.

MILWAUKEE

AEG profi stroje a nářadí
Nářadí pro profi použití, Německo.

Již od svého založení AEG POWERTOOLS byly v čele ve vývoji nových výrobků. Zavedením první přenosné vrtačky v roce 1898 se zrodily přenosné nástroje. Více než 100 let později AEG nadále nabízí profesionální uživatelská inovativní a výkonná řešení. V současnosti je AEG POWERTOOLS (profesionální nářadí) součástí koncernu TTI.

Spolu s Milwaukee (profesionální nářadí pro nejtěžší provoz) a Ryobi (velmi kvalitní hobby nářadí) tvoří produktovou základnu pro zákazníky, kteří vyžadují od nástroje výdrž, kvalitu a příkladnou ergonomii držení a ovládání. Ať se jedná o hobby řady, či profi nástroje.

AEG profi vrtací stroje na MEXO.CZ AEG profi sady strojů na MEXO.CZ Práce s okružní pilou AEG Výkonný akumulátor AEG 18V v akci Vrtání s příklepovou vrtačkou AEG

 

RYOBI stroje a nářadí

 

Nářadí a zahradní technika pro domácí použití.

RYOBI je třetí značkou koncernu TTI a představuje nástroje, elektrickou a benzínovou zahradní techniku, měřicí techniku a příslušenství pro hobby použití. Všechny výrobky RYOBI vykazují některé parametry a konstrukční prvky vyšších a profi řad, se kterými má koncern TTI bohaté zkušenosti.

Ryobi je vysoce kvalitní nářadí pro dílnu a zahradu, geniální systém jednoho akumulátoru pro mnoho strojů ONE+

Worcraft - kvalitní stroje a nářadí - dílna a zahrada

Dostupné nářadí a zahradní technika pro domácí použití.

WorcraftWorcraft

Profi zahradní technika ze Švédska

Profi zahradní technika, Švédsko.

Stiga je největším výrobcem zahradní techniky v severských zemích a jedním z nejdůležitějších výrobců v Evropě. Sortiment výrobků sahá od malých elektrických sekaček až po velké zahradní traktory pro profesionální použití. Zahrnuje výrobky jako jsou sekací traktory, travní sekačky, ridery, strunové sekačky, křovinořezy, drtiče zahradního odpadu, pily, sněhové frézy, atd. Mezi priority firmy Stiga patří výroba vysoce kvalitních výrobků a neustálý technický vývoj nových produktů. Všechny stroje Stiga musí přinášet zákazníkům vysokou užitnou hodnotu a být navíc šetrné k životnímu prostředí. Všechny výrobky Stiga mají dokonale zajištěny servisní služby. STIGA nabízí záruku 5 let.

„Výrobní závod Stiga je umístěn v idylicky krásném prostředí. Je proto přirozené, že při práci myslíme na ochranu přírody. Od počátku sedmdesátých let intenzivně investujeme prostředky tak, aby náš výrobní proces i výrobky byly šetrné k životnímu prostředí. Výsledkem je to, že jsou naše stroje označeny symbolem zelené labutě (nordický ekologický štítek), který získávají pouze stroje vyhovující přísným ekologickým požadavkům. Když se rozhodnete pro Stigu, získáte výrobek, který Vám připraví mnoho radostných zážitků na Vaší zahradě a navíc prospějete životnímu prostředí.“ 

Stiga je profi ekologická zahradní technika ze Švédska Stiga sněhová frézaStiga rider se sekací hlavouStiga 4x4 traktorStiga robotická sekačka AutoclipStiga rider s pákovým řízením

 

Profi zahradní a lesní technika z Japonska

Motorové nářadí, Japonsko.

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008. Značka ECHO se vyznačuje vysoce kvalitními výrobky určenými pro zábavu a práci s nejlepším poměrem cena/výkon, nízkou hmotností, snadnou obsluhou a špičkovým zpracováním nabízející profesionální kvalitu napříč celým spektrem výrobků. Sortiment je široký a uspokojí jak domácí uživatele, tak farmáře i komerční uživatele.

Tyto produkty lze jednoduše charakterizovat těmito výrazy: FLEXIBILITA, KOMFORT, LEHKOST, JEDNODUCHOST, UNIVERZÁLNOST, TRVANLIVOST.

Echo motorové nářadí vysoké kvality

 

Profi hřebíkovačky a sponkovačky

Hřebíkovačky a sponkovačky, USA.

Historie této firmy sahá až do roku 1896, kdy společnost Boston Wire Stitcher Company – BOSTITCH postupně vyrobila svoji první drátošičku (1903) a r. 1914 stolní sponkovačku. Roku 1924 BOSTITCH na trh poprvé uvedl sponky, slepené v pásku (od té doby se stalo průmyslovým standardem). Přes výrobu sponkovaček s motorovým pohonem, ovládaných pedály dospěla v r. 1965 až k první hřebíkovačce s bubnovým zásobníkem N2. Postupem času přinášela na trh další a další modely, až k těm současným.

Bostitch sešívačka kartonůBostitch sponkovačkaBostitch sponkovačkaBostitch sponkovačka na pokládání parket a palubekBostitch mechanická sešívačka

 

Stavební, užitková a průmyslová chemie BL6

Stavební, užitková a průmyslová chemie.

BL6 přináší na trh kompletní řadu silikonů, akrylátů, lepidel a speciálních tmelů, PU pěn, penetrací a stavebních přísad. To vše v profesionální kvalitě plně srovnatelné se zavedenými značkami. Naše nabídka necílí pouze na profesionály, ale myslíme i na běžného uživatele (domácnosti, hobby dílny apod.).

 

Sortiment spotřební a průmyslové chemie BL6

Čisticí stroje, podlahové čističe, vysavače a vapky Nifisk

Čisticí stroje, podlahové čističe, vysavače a vapky Nifisk.

Zakladatel firmy Nilfisk-Advance byl pan P. A. Fisker – elektrotechnický inženýr – založil svou společnost v roce 1906 a začal vyrábět motory pro mlýnky na kávu, kovoobráběcí stroje, ventilátory a vrtačky. P. A. Fisker vynalezl vysavač, který vážil pouhých 17,5 kg a mohla ho obsluhovat pouze jedna osoba! V časech, kdy ostatní vysavače byly obrovské a potřebovali 4 nebo i více osob pro obsluhu, byl Nilfisk C1 revoluční.

Nilfisk-Advance expandoval pomalu a vytrvale během desetiletí, ale prudký vývoj skutečně nastal koncem osmdesátých let. Společnost se stala součástí skupiny NKT, a díky tomu udělal Nilfisk-Advance velký skok vpřed. Od té doby je cílem Nilfisk-Advance být jedním z největších světových hráčů na trhu s profesionální čistící technikou. V současnosti vyrábí profesionální i komerční vysavače, podlahové mycí, zametací a čisticí stroje.

Nilfisk je značka profesionálních čisticích strojů

CEYS - lepidla a tmely nejen pro domácnost

Lepidla a tmely nejen pro domácnost.

Ceys je značka pro specialistu ve světě lepidel a chemických výrobků pro kutily. Ceys působí v různých segmentech trhu, který nabízí široký sortiment výrobků pokrývající všechny potřeby lepení, spojování a těsnění. Doma, v garáži, na zahradě, ve škole, v kanceláři, v dílně nebo na stavbě, Ceys si vždy poradí!

Ceys se snaží uspokojit všechny potřeby jak profesionálních zákazníků, tak i domácích kutilů, což přináší výhody všem: kutilové a drobní zákazníci mohou využívat vysoké kvality výrobků, kterou vyžadují profesionálové, a profesionálové zase mohou počítat s výrobky, jejichž použití je praktické, pohodlné a jednoduché.

Ceys je specialista na lepidla a tmely

 • Sekundová lepidla
 • Chloroprenová lepidla
 • Disperzní lepidla
 • Epoxidová lepidla
 • Univerzální lepidla
 • Speciální lepidla
 • Natur systém
 • Montážní lepidla MS TECH
 • Chemické kotvy
 • Silikony
 • Akrylátové tmely
 • Tmely
 • Mazivo
 • Pásková lepidla

Ceys neustále zkoumá a vyvíjí nové výrobky stále účinnější a odpovídající požadavkům doby, a díky tomu nabízí výjimečně širokou škálu výrobků.

 

 

FISKARS proslulé profesionální zahradní nářadí

FISKARS je profesionální zahradní nářadí proslulé svou kvalitou

V roce 2009 oslavila firma Fiskars 360. výročí od svého založení. Dnes je Fiskars mezinárodní společností se zaměřením na potřeby zákazníků v oblasti domácích potřeb, zahradního nářadí, zimního sortimentu a výrobků pro pobyt v přírodě. U nás si můžete zakoupit od FISKARS produkty z těchto oddělení: nástroje na stříhání, péče o trávník, nářadí s násadou, zpracování dřeva, stavební nářadí, nářadí na sníh, barevné drobné nářadí, údržba a příslušenství…

FISKARS - kvalitní zahradní nářadí a pomůcky

Mobilní a stacionární topidla, domácí i průmyslová MASTER

Mobilní a stacionární topidla, domácí i průmyslová.

MASTER Climate Solutions Group je světovou jedničkou ve výrobě přenosných řešení pro vytápění, odvlhčování a ventilaci. Filiálky ve střední Evropě, Itálii, Číně a Rusku se starají o vývoj, výrobu produktů, výrobních zařízení a náhradních dílů. MASTER vyrábí průmyslová topidla pro vytápění staveb, hal, zemědělských prostor a jiné použití. Kromě standardních přímotopů jako jsou elektrické, plynové a naftové topidla jsou v nabídce také populární infračervené zářiče, stacionární teplovzdušné topení, kotle na olejovou směs a také terasové ohřívače.

MASTER vyrábí domácí a průmyslová topidla, ventilátory a odvlhčovače

Motúčko,motorové,kolečko

Motúčko - motorové kolečko s bohatým příslušenstvím 

Motúčko je vynikající pomocník. Díky řadě doplňků a příslušenství Motúčko zastane mnoho prací a úloh kolem domu, na dvoře, zahradě, na statku, v zahradnictví, ve stavebnictví i v průmyslu.

Motúčko je všestranný pomocník na zahradě, statku i v zemědělství

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze